Armada: Preserve.Reserve.Serve
Menu

 

2017 Baharını Teras’ta Coşkulu Bir Şenlikle Karşılayalım Mı?

6 Mayıs 2017, Cumartesi akşamı için kimselere söz vermeyin ve Armada Teras’taki Bahar Şenliği’mize buyurun. O akşam, Makedon “Koçani Orkestar”ın coşturucu Balkan müziği, meşhur seyyar arabalarımızdan sunacağımız lezzetli sokak yiyecekleri ve muhteşem manzaramız ile 2017 baharını karşılayacağız…

6 Mayıs akşamı Teras’ımıza yemeğe gelirseniz, sizi şenlikli bir bahar sürprizi bekliyor: İstanbul sokak dekoru içinde DJ Performans ve sonra da Makedon Koçani Orkestar! Armada’ya ilk kez 2002 yılbaşı akşamı gelen Koçani Orkestar, sonraki yıllarda da sokakta düzenlediğimiz bahar şenlikleri için gelmiş, herkesi coşturup, büyük sempati toplamıştı… 6 Mayıs, Cumartesi akşamı, BAHAR ŞENLİĞİ’ne has menümüz, çok sevdiğiniz stilize eski sokak arabalarımızdan sunulacak: Köfte-Ekmek, Balık- Ekmek, Kokoreç, Arnavut Ciğeri, Nohutlu Pilav, Kuru Fasulye ve Turşu. Manav Tezgâhı’nda: Roka, Taze Nane, Maydanoz, Turp, Marul, Tatlı Arabası’nda: Portakallı Bademli İrmik Helvası, Minik Tulumba, Minik Lokma bulunacak. Meyve Arabası’nda ise mevsimin en lezzetli ve taze meyveleri olacak. Gecenin sonunda, Çorba Arabası’na uğrarsanız, sıcacık ve taze pişirilmiş Mercimek ya da İşkembe çorbalarından içebileceksiniz. Bu akşama katılmak için bir kişi 150.- TL fiyat ödeyecek ve bütün arabalardan dilediğini alıp yiyebilecek. Bu fiyata 2 yerli içecek de dahil olacak. Daha fazlasını ya da başka içeceklerden içmek isterseniz, yine Teras’ta kuracağımız istasyonlarından istediklerinizi satın alabileceksiniz. Amacımız, kışın yarattığı grilikleri coşup eğlenerek geride bırakmak, baharı hafiflemiş, pırıl pırıl bir ruh hali içinde karşılamak! Ama, rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın!

Koçani Orkestar’ı Daha Önce Duymamış Olanlar İçin Not: Adını Makedonya’nın Koçani şehrinden alan, “Gipsy” müziğini dünya müzik listelerine geçiren Makedonya Roman Nefesli Çalgılar Orkestrası “Koçani Orkestar”, Balkan roman gruplarının en başarılı örneklerinden biri. Trompet virtuozu Neat Veliov’un kurup yönettiği orkestra, trompet, tuba, saksafon, klarinet, zurna ve vurmalı çalgıları kullanıyor. Çok canlı ve hareketli müziklerinde, Türk ve Bulgar ritmleri, muhteşem doğu tarzı sololar bir arada bulunuyor.

Etkinlik Günü ve Saati: 06 Mayıs 2017 Cumartesi 20:00 – 00:00
Mekan: Armada Teras (Açık Hava) / Armada Otel
Müzik Programı: DJ Performansı ardından Koçani Orkestrası konseri
Menü: Teras'taki Sokak Arabalarında BAHAR ŞENLİĞİ (*)
Et - Balık - Pilav Arabaları
Manav Tezgâhı Arabaları
Tatlı Arabaları
Meyve Arabası
Çorba Arabası
İçecek İstasyonları
(*) Ayrıntıları solda.
Ücret: Bir kişi 150.- TL.
Fiyata 2 yerli içecek dahil.
Etkinliğe Giriş: Etkinliğe katılım biletle mümkündür. Lütfen Armada Otel girişinde aldığınız biletleri, Teras'a girerken görevlilere gösteriniz.
Terastaki Düzen: Ayakta /​ Kokteyl düzeni.
Ulaşım: Tıklayınız
Otopark: Otelimizin kapalı otoparkı hizmetinizdedir. (19 TL – 1 Araç / Vale bulunmamaktadır.)

 Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon:
Armada Ziyafet Satış Ekibi: 0212 455 44 71-81 | iletisim@armadateras.com


 
+90 212 455 4455 | iletisim@armadateras.com
Ana Sayfa